Електронний журнал та щоденники

У закладі з 1 вересня 2023 року запроваджено електронні класні журнали та електронні щоденники на порталі "Нові знання"

Портал http://nz.ua-це публічний сайт для всіх учасників освітнього процесу:учнів, вчителів,батьків.Основні можливості порталу-ведення електронного обліку відвідування учнів, ведення класних журналів, учнівських щоденників, публікацій новин, перегляд розкладу та інформації про школу, статистичні вибірки з внесених даних, зручне спілкування та обмін інформацією між усіма учасниками освітнього процесу.

ЯК працювати на порталі NZ.UA ?

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу nz.jpg

Електронні щоденники, що вже допомагають в навчанні тисячам школярів та батьків, тепер мають зручний мобільний додаток. Гортайте сторінки додатку за допомогою свайпів або кнопками. Переглядати розклад занять, домашні завдання та оцінки ще ніколи не було так зручно. Ознайомитись з дистанційними завданнями від вчителя і завантажити навчальні матеріали тощо.

Особливості роботи з додатком "НОВІ ЗНАННЯ"   Додаток

Наказ про впровадження електронних журналів та щоденників

Наказ про затвердження положення про ЕКЖ та інструкцію ведення ЕКЖ