ЗВІТ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Дата: 03.05.2024 13:47

Понеділок

Релаксаційне заняття з елементами шоколадотерапії «Малюю бажання шоколадом» з 10 класом.

Це було неймовірно! Ми відпочили, насолодились, посмакували та відновили свій емоційний баланс.

Акція «Стрічка доброти»

Активісти школи (учні 6, 7 кл) провели акцію «Стрічка доброти». Усі учасники освітнього процесу мали змогу отримати зранку позитивні установки на день.

Заняття «Круїз країною Психології»

Учні 2, 3  кл., подорожували казковою країною з таємничою назвою «Психологія». Під час подорожі діти розвивали мислення, увагу, пам’ять, мовлення та дрібну моторику рук.

Челендж «Обіймашки»

Обійми - це важливо! Американський  психолог Вірджинія Сатір розповіла, що для виживання людині потрібно обійматися 4 рази на день, для підтримки - 8 разів, для зростання - 12.

Під час обіймів виробляється гормони оксицотин, який відповідає за зниження тривоги й відчуття безпеки.

Психологічна гра «Сто і одне питання, щоб пізнати себе чи іншу людину»

Для учнів 7 класу було проведено психологічну гру, під час якої діти мали змогу  дізнатися більше одне про одного.

Заняття на тему «Образа»

З учнями 6 класу проведено заняття на тему «Образа». Учні з практичним психологом обговорили почуття, яке заважає нам жити та розібрались, як його позбутися.

П’ятниця

Музична руханка

Актив школи (учні 6 кл.) провів ранкову музичну руханку для учнів 1-4 класів.

Психологічне селфі. Кокотест «Будуємо міст»

Учні 9 класу за допомогою психологічного селфі визначили особливості свого характеру та власної поведінки.