До Дня Збройних сил України

7 грудня  для дітей старших класів проведена інтелектуальна гра "Правда чи Дія" до Дня Збройних сил України. У цій грі учні мали змогу продемонструвати свої знання, кмітливість та дізнатися багато цікавої інформації про сучасну українську армію.

09:54 07.12.2020

"РУШНИК ЯК СИМВОЛ УКРАЇНИ"

«Рушник… Як багато означає це слово! Український рушник!» - цими словами 2 грудня, в урочисто прибраному залі, розпочалося свято «Рушник як символ України». Це свято підготували учні 5 класу разом з кл. керівником Гавенко Н. В. З задоволенням і цікавістю діти знайомилися з традиціями, звичаями, обрядами, пов'язаними з українським вишитим рушником, рушником, як оберегом, з різними його функціями та символічним значенням.

10:18 04.12.2020

День української мови та писемності.

9 листопада – День української мови та писемності. Це свято розвитку державної мови. З 4 до 6 листопада вчителі української мови та літератури (В. В. Глухова та Л. В. Кучеренко) провели для учнів 5 – 11 класів шкільний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, а також учні 5-11 класів та класні керівники взяли участь у конкурсі «Кращий знавець української мови». Цікаві та оригінальні завдання допомогли учням пригадати теоретичний матеріал, а також узагальнити та систематизувати свої знання. Ігрова форма проведення , веселі конкурси допомогли зробити свято оригінальним, а також подарувати учням позитивні емоції.

10:50 12.11.2020

"МІС ОСІНЬ 2020"

16 жовтня в школі відбувся вечір відпочинку «Міс Осінь 2020». У конкурсно-розважальній програмі взяли участь дівчата 9 – 11 класів, які з задоволенням демонстрували свій талант, інтелект, комунікабельність, хобі, представляли себе як особистість.

09:10 21.10.2020

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці   у школі проведено святковий захід для учнів 1 – 6 класів. Школярі хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв та поіменно згадали односельчан, які захищали та захищають територіальну цілісність нашої країни від російської агресії. Завершенням заходу став перегляд фрагментів документального фільму «Позивний Зеніт. Фільм 2».

13:49 15.10.2020

УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДІ "ВСЕОСВІТА ОСІНЬ - 2020"

З вересня до 5 жовтня учні Рогівської ЗОШ І – ІІІ ст. (5,6,7,10,11 класи) взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови «Всеосвіта Осінь – 2020». Завдання олімпіади спрямовано на активізацію пізнавальної діяльності та навчальної мотивації, узагальнення набутих теоретичних знань і навичок. Учні 5 класу взяли участь у розіграші подарунків. Всі діти отримали сертифікати з результатами олімпіади та листи подяки батькам.

11:58 06.10.2020