ТИЖДЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

З 18.03 по 22.03 педагогом – організатором проведено Тиждень пожежної безпеки.  Тиждень розпочався із засідання дружини юних пожежників –рятувальників  (7-10кл.), на якому учні мали змогу поспілкуватись щодо даної теми, та висловити свої  власні думки та точку зору з покращення пожежної безпеки в школі.

12:46 27.03.2024

ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ, ГЕОГРАФІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ

З 18.03 по 22.03 проводився  Тиждень біології, географії, екології. Основною метою проведення Тижня є: виховувати любов до предмету, привернути увагу тих школярів, які біологією чи географією не цікавляться, розширити знання учнів у різних ділянках цієї науки, а також згуртувати школярів, розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано, встановити зв'язки між різними віковими групами.

14:23 25.03.2024

ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

З 18 по 22 березня вчителями  Сивак Т. Я., Шевченком І. В. проведено Тиждень математики. Метою Тижня є:

12:03 25.03.2024

ЗМАГАННЯ ІІ ЕТАПУ " ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ" З ФУТЗАЛУ ТА ЧЕРЛІДИНГУ

23 березня в Маньківській громаді пройшов ІІ тур Всеукраїнської шкільної ліги " Пліч-о-пліч" з футзалу та черлідингу. Учні Рогівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів гідно представили свою школу на цих змаганнях. Вітаємо дівчаток команди " Шалені бджілки" з перемогою, бажаємо їм наполегливості у досягненні спортивних висот.

09:15 25.03.2024

ХІМІЯ – ЦЕ КРАЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ЧУДЕС

З метою зацікавлення наукою хімією, виховання дбайливого ставлення до природи, ініціативності, наполегливості, прагнення нових знань з 11 по 15 березня вчителем хімії Яковенко Л.М. проведено Тиждень хімії під гаслом «Хімія – це край інтелектуальних чудес».

09:14 19.03.2024

14 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року відбувся перший відкритий вогневий бій у Харкові на вулиці Римарській російсько-українського протистояння, в ході якого українські сили відбили штурм проросійських бойовиків.

12:49 14.03.2024

«БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ! ВАМ БОГ ПОМАГАЄ!”

11 березня у Рогівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся виховний захід, присвячений великому Кобзареві. Учні 7 класу захоплено декламували вірші, ознайомили з творчою спадщиною Тараса Шевченка, інсценізували події з його життя. Кобзареве слово, незважаючи на плин років, продовжує торкатися душі кожного нашого школяра. Його твори не втратили своєї актуальності  і в наш тривожний час, коли український народ веде запеклу боротьбу проти російської агресії. Сьогодні у творах Шевченка знаходимо силу, віру та наснагу.

13:05 11.03.2024

ПОЇЗДКА В М. УМАНЬ

З метою формування естетичного ставлення до оточуючого світу, ознайомлення учнів з історією та культурою рідного краю, збагачення знань про природу, виховання любові до своєї країни керівником екологічного гуртка Зінчук Л. Д. 10 березня організовано екскурсійну поїздку до м. Умань.

12:56 11.03.2024